Ev Eşyası Satmak Nilüfer Bursa'da, İkinci El Spot Eşya Alan Yer

FİRMAMIZ GÖRSEL SPOT  BURSA İLİ NİLÜFER İLÇESİNDE YENİ VE AZ KULLANILMIŞ EV EŞYASI ALIM SATIM YAPMAKTADIR. 

GSM. 0532 411 19 20 -- 0544 454 96 01

WHATSAPP. 0532 411 19 20

İkinci el eşyalarınızı atmayın, bizlere ister telefon numaralarımızdan ister  iş yerlerimize gelerek ulaşın ve 2.el eşyalarınızın satışını gerçekleştirin. Sizlere ihtiyaç fazlası olan veya ihtiyaçlarınızı karşılamayan ürünler belkide bir başkası için çok önemli bir ürün olabilir unutmayın! Bu nedenle ikinci el eşyaları atmayın, çöp yapmayın, depolarda çürütmeyin. Hem sizin bütçeniz kazansın hemde ülke ekonomisine katkıda bulunmuş olun...
  • GÖRSEL SPOT & İKİNCİ EL ; siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır. Bursa 2. el eşya alan firmamızikinci el eşya alan firmamız müşterilerimizin satmaya çalıştığı ikinci el eşyaları satın almaktadır.
  • Elinizde bulunan ikinci el eşyaları satmak isterseniz bizi aramanız yeterlidir , memnuniyet ile gelir hepsini satın alabiliriz. Bursanın her semtinden bize ulaşabilir, ikinci el ev eşyası satın alabilir ve satmayı düşündüğünüz ikinci el ve sıfır eşyalarınızı satabilirsiniz. Yeni gelişen teknolojiler ile ikinci el eşya alım ve satımı daha da çok kolaylaştı.
    GÖRSEL SPOT & İKİNCİ EL olarak elinizde olan 2.el eşyaları satmak isterseniz eğer bize akıllı telefonunuz ile ulaşmanız ve teklif almanız çok basit olacaktır. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın akıllı telefonunuz ile resimlerini çekip, WhatsApp uygulaması üzerinden bize 2.el eşya resimlerinizi yollayabilir ve çok hızlı bir şekilde bizden fiyat alabilirsiniz. Hangi semtte olursanız olun gelip ikinci el ve spot beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, antika eşya , el dokuma halı ve kilim, evinizden veya iş yerlerinizden maksimum rakamlarla nakit para ödeyerek alıyoruz. 
    Bursa 2. el eşya alım firması olarak da istediğiniz her türlü ikinci el eşyayı bizden satın alabilir ve size her türlü kullanılmış ve spot eşyayı temin edebiliriz. Dükkanlarımıza gelebilir ya da web sitemizdeki iletişim numaralarından bize ulaşarak istediğiniz her türlü ikinci el ve spot eşyaya sahip olabilir ve alım satım yapabilirsiniz.
    İkinci el eşya alan yerler veya ucuz, kaliteli 2.el eşya satan yerler arıyorsanız hala neyi bekliyorsunuz? Hemen bize ulaşın ve istediğiniz her türlü ikinci el eşya’ya sahip olun. Üstelik size özel fiyatlar ile bütçenizi sarsmayın! Hemen web sitemizin üst kısmındaki iletişim bölümünden bizimle iletişime geçin ve en kaliteli spot ve ikinci el ev eşya’arına sahip olun. 

    BURSA GÖRSEL SPOT&İKİNCİ EL 

Sizin için Seçtiklerimiz