Ev Eşyaları Alım Satım Yapan Spot Eşya Firmaları Bursa

Türkiye nufusunun büyük bir kısmı iş ve çalışma imkanlarından ötürü Bursa’da yaşamayı düşünüyor. Belli bir yaşa geldikten sonra gerek üniversite dolayısıyla gerekse çalışma amaçlı gençlerimiz kendi başlarına Bursa'ya yerleşiyorlar. Bursa'da öğrenim görmekte olan gençlerimiz belli bir süre sonra yurtlardan ayrılıyorlar. Bir kaç arkadaş toplanıp bir eve çıkmak istiyorlar. İşte tam bu noktada Bursa İkinci EL Eşya Alanlar olarak biz devreye giriyoruz. Her ne kadar bekar evi yada öğrenci olarak isimlendirilen bu evlerde de temel ihtiyaç olarak bulunması zaruri eşyalar vardır. Bu eşyaların sıfırını almakta hem öğrenciler hem de yeni işe girmiş gençlerimiz zorlanıyor. Bu sebeple ikinci el eşya satan yerlere gidiyorlar. Bursa İkinci EL Eşya'da ihtiyaç duydukları her eşya'yı bulmaları mümkün. İkinci el beyaz eşyaikinci el mobilyaikinci el bazaikinci el koltuk takımıikinci el çekyat vb. tüm ihtiyaçlarını karşılamaları için bizler varız. Tüm ihtiyaç sahipleri vermiş olduğumuz hizmetten kesinlikle memnunlar.

Bursa 2. EL Beyaz Eşya

Evlerin en temel ihtiyaçlarından olan beyaz eşyalar Buzdolabı, Çamaşır Makinesı, Bulaşık Makinesı, Fırın vb. en önemli beyaz eşyalardır. Beyaz eşyaların kullanım ömrü maksimum 6 ila 10 yıl arası değişmektedir. Buna göre Bursa Beyaz Eşya Alanlar olarak kesinlikle 4 yılı aşmış ikinci el beyaz eşya almıyor ve satmıyoruz. Beyaz eşyalarınızın ömrü dolmuş, sürekli tamire göndermekten bıktıysanız ancak yeni bir beyaz eşya almaya bütçeniz yetmiyorsa yine tüm ev eşyalarında olduğu gibi beyaz eşya'da da yardımınıza koşuyoruz. 3 ay ile 4 yıl arası sağlam, kaliteli, garantisi devam eden beyaz eşyaları bizden temin edebilir ve bize satabilirsiniz. 2. EL Beyaz Eşya Alanlar 27 yıllık tecrübesiyle sizlere hizmet etmeye daha uzun yıllar devam edecektir.

www.bursaspotikinciel.com  GÖRSEL SPOT & İKİNCİ EL

Bursa'da yaşıyorsanız ve mobilya'ya ihtiyacınız var. Eski mobilyanız artık kullanılacak durum'da değil ise değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. İstanbul İkinci EL Mobilya sadece kaliteli mobilya alır ve satar. Bizleri diğer ikinci el mobilya alan yerlerden ayıran en büyük özelliğimiz sadece temiz, sağlam mobilyaları alıp satmamızdır . Mobilyalarınız 3 ila 5 yılı aşmamış ve hiç bir kusuru olmaması durumunda evinizden alıyoruz. 5 yılı aşmış kullanılmış mobilyaları kesinle almıyoruz. İkinci el koltuk takımı, yatak odası takımı, köşe koltuk, baza, tv ünitesi, çekyat, şifonyer, çalışma masalarınız vb. eşyaların alım ve satımını yapıyoruz. İster ilçelerinde olun isterseniz merkezde gezici ekiplerimiz her iki yakada da hizmet vermektedir.

BURSA 2. EL Elektronik Eşya

www.bursaspotikinciel.com1  GÖRSEL SPOT & 2.EL 

Günümüz teknoloji devri olduğu gibi elektronik eşyalar artık lüks olmaktan çıkmış durumdadır. Yeni nesil artık elektronik ve teknoloji ile büyümektedir. Her gün yenilenen teknolojik ürünlerini takibini yapmakta da zorlanır olduk. Teknoloji hayatımızın bir parçası olduğu gibi çok ta masraflı olmaya başladı. Bu durumda bütçesi yeterli olan vatandaşlarımız yeni bir teknolojik ürün çıkması durumda hemen yenisi alıyor. Orta gelir seviyesindeki vatandaşlarımızın bunları alma gücü olmadığı için ikinci el ürünlere yönelmektedir. İkinci el LCD tv, Plazma Tv, Tablet, Laptop, elektronik cihazlar gibi tüm teknolojik ürünleri kapınızdan nakit alıyoruz. Bursa halkına hizmet vermenin gururunu taşıyoruz.

bursaikincieleşya 

Bursa İkinci El Eşya Firmaları

Sizin için Seçtiklerimiz