Görsel Spot Eşya, Spot Mağazalar Bursa Şehrinde

                                                                GÖRSEL SPOT EŞYA ALIM SATIM 

                 BÜLENT SALİHOĞLU TELEFON : 0532 411 19 20 -- 0544 454 96 01  WHATSAPP. 0532 411 19 20  


Mağazamız 1990 yılından itibaren sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. 1990 yılında şimdiki yeri olan Bursa Bit Pazarında açılan GÖRSEL SPOT &İKİNCİ EL mağazası, ev eşyası sektörüne beyaz eşya, ev mobilyası ve endüstriyel mutfak malzemeleri kategorilerinde ev eşyası Spot mağazacılığı olarak kurulmuştur. Türkiye' de liderliğini yaptığımız "spot eşya" sektöründeki konumumuzu, spot eşya sektörünü nasıl bir boyuta taşıdığımızı ve üretimin spot piyasasına etkisini tanıtacağız. Tabi ki öncelikle "Spot eşya nedir?" sorusuna cevap vermemiz gerekir.


Spot eşya;  Markalaşmış şirketlerin bayilerine verdiği ürünlerde stok fazlası olması nedeniyle spot piyasasında değerinin altında satılan tüm ürünlere spot ürünler denir. Tabi ki bu ürünler ev eşyası sınıflandırmasında olduğundan “spot eşya” olarak adlandırılır.

       Spot eşya mağazacılığı 1990 yıllarında günümüze nazaran çok daha tutulan sektörlerdendi. Çünkü o zamanın piyasasında tekelleşmiş ağır top markalar vardı ve yerli üretimin fazla bir nüfuzu olduğunu da söyleyemeyiz. Bunun içindir ki o günün şartlarında bu belli markalardan ürün almak herkesin harcı değildi.  Ve geliştirilen eşyaların bir öncekileri eskitmesi ile beraber arta kalan ürünler bir alt piyasa olarak  “spot eşya mağazacılığı” piyasasını mecbur kıldı. Spot eşya mağazacılığı gelende elektronik eşyalar ve beyaz eşya ürünlerinde yerini aldı. Mobilya, tekstil ve metal ürünlerinde etkisini gösteremedi.

       Fakat günümüze gelindiğinde bu elektronik ve beyaz eşyalardan ziyade mobilya, ev dekorasyonu, tekstil ve metal ürünlerinde markalaşmış firmalar, şirket içi çeşitlilik yaparak alt kalitede markalar üretmeye başladılar. Yerli üretiminde bunda önemli etkileri olduğu çok açıktır. Bu sebepten dolayı günümüzde spot eşya mağazacılığı beyaz eşya, ev eşyası, mobilya gibi sektörlerde etkisini kaybetmiştir. Artık stok fazlası ürünleri satmak yerine büyük firmaların yan sanayi olarak alt kalitedeki ürünlerini satmaya başladılar. Stok fazlası ürünler fabrika imalatına geçilmesiyle piyasadan çekilmiş oldu.

Biz de GÖRSEL SPOT ve İKİNCİ EL mağazacılığı olarak Bursa ilinde spot eşya sektöründe hizmet vermekteyiz.

Bursa  ili merkezinde veya ilçelerinde yeni ve ikinci el eşya alanlar


BURSA spotçular çarşısı

BURSA spotçular çarşısı Elektronik eşya, mutfak gereçleri, beyaz eşya, spotçular çarşısı, mobilya, BURSA spotçular çarşısı ev dükkan gereçleri, aydınlatma, oda takımları.
Spotcular Çarsısı AVM Konseptinde Ucuz Mallar satılmaktadır. Bursa'da spotçular çarşısı ise her gün binlerce kişiye hizmet vermektedir. Bursa Bat Pazarı spotçular çarşısı Elektronik eşya, mutfak gereçleri, beyaz eşya, endüstriyel mutfak her türlü kullanılmış 2.el spot eşyaları temin edebileceğiniz yerlerden bir tanesi de Bursa kayhanda bulunan iş merkezidir ,
 ikinci el spot ve beyaz eşya satılmaktadır paslanmaz çelik lokanta malzemelerinin alım ve satımı da gerçekleşir. ikinci el beyaz  eşya spot eşya alım satımı yapılır. Kayıhan spotçular çarşısı züccaciye, mobilya, BURSA NİLÜFER  spotçular çarşısı dekorasyon gereçleri, aydınlatma, oda takımları.

Bat pazarı spotçular çarşısı, Kayhan Spot Eşya, Osmangazi spot, bursa spotçular çarşısı, spotçular çarşısı, bursa spot eşya .Sizin için Seçtiklerimiz