İkinci El 2.el Spot Eşya Alanların Telefon Numarası

2.EL EŞYA BURSA

GÖRSEL SPOT EŞYA & 2 EL EŞYA

TELEFON. 0532 411 19 20 - 0544 454 96 01

WHATSAPP. 0532 411 19 20

   GÖRSEL İKİNCİ EL SPOT olarak İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM SEKTÖRÜN DE mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratarak İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM alanın da ilk edilen firma olmaktır.

DEĞERLERİMİZ
GÜVENİLİRLİK
ADİL OLMAK
DÜRÜSTLÜK
YARATICILIK
HİZMET ODAKLILIK
TAKIM RUHU İNSANA SAYGI
KALİTE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İKİNCİ EL sektöründe teknolojiyi ve tecrübemizi kullanarak tüm müşterilerimize İkinci el eşya alım satım konusunda fayda sağlamak.Önce insan prensibiyle hareket ederek diğer firmalara öncülük yapmak istiyoruz.
   BURSA'DA BUGÜN 2.EL EŞYA ALIM SATIM sektörün de GÖRSEL İKİNCİ EL SPOT olarak kurulduğumuzdan itibaren kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri,bilgi ve tecrübelerimizi harmanlayarak siz müşterilerimize aktarmanın çabası içerisindeyiz.İşi temelde sadece sürdüren değil ,değer katan bu sektörde yeni çözümler üreten olmak istiyoruz.
GÖRSEL İKİNCİ EL SPOT olarak büyük sorumluluk duygusuyla hareket eder ve hesap verebiliriz. İkinci el eşya alım satımı konusunda etik değerlere bağlı açık ve dürüstüz.
2 EL EŞYA ALIMI SATIMI konusunda müşteriye saygı duyar,güvenilir bir firmanın nasıl olması gerektiğini sunmaya çalışır.
GÖRSEL İKİNCİ EL SPOT; yılların verdiği birikimle kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri,kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmalarla, sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ,dürüst, güvenilir sunmanın peşindedir.
GÖRSEL 2.EL SPOT DÜNYASI OLARAK
İşimizi en doğru şekil de ,hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
Net sözler verir,verdiğimiz sözleri yerine getiririz.
Tüm ilişkilerimizde dürüst,şeffaf ve tutarlı davranır,bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.
İkinci El Alanlar ve Satanlar arasında en uygun koşul ve fiyatlarda çalışmaya özen veririz.
İkinci El Eşya Alım Satım GÖRSEL İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI olarak yaklaşık olarak 25 yıldır İKİNCİ EL EŞYA ALIM-SATIM SEKTÖRÜNÜN içerisindeyiz.BURSA da yeni teknolojiyi kullanarak İKİNCİ EL ALIM SATIMDA müşteriye en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.
Bu sektörde güveninirliliği ile,ürün yelpazesi çeşitleriyle,hizmet kalitesi ve rekabetçi konumuyla tercih edilen İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM FİRMALARININ başında gelmekteyiz.
GÖRSEL İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI OLARAK uzun yıllara yayılan profesyonel iş kalitemiz ve tecrübemizle,güven veren ahlaki değerlerimizle,alanında hep ileriyi düşünen vizyonumuzla ikinci el eşya alım satım sektöründe kalıcı olmayı başarmayı kalmayıp ; SİZ müşterilerimizin sayesinde her yeni gelen güne, yeni bilgi birikimleri katarak İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM PİYASASINDA KENDİNİ GELİŞTİRMEYİ AMAÇ olarak almış ve kendini bu piyasa içerisinde var olan firmalar arasında ilk sırada tercih edilen firma arasına sokmayı başarmıştır.
GÖRSEL İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI OLARAK son yıllarda yaygınlaşan İKİNCİ EL EŞYA ve ÜRÜN KULLANIMI bu sektörün hızla gelişmesine ve adı sanı bilinmeyen firmaların çoğalmasına sebep olmuştur.
ONUN İÇİNDİR Kİ GÖRSEL İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI olarak bu gelişimin ve değişimin içerisinde üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle BURSA VE YAKIN ÇEVRESİNDEKİ her yere HİZMETİ,TECRÜBEYİ,KALİTEYİ ,DÜRÜSTLÜĞÜ götürmek adına hareket ediyoruz .
GÖRSEL İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI OLARAK SİZİN ÇOK YAKININIZDAYIZ .
Web sitemizle, telefonlarımızla, whatsapp'la dahi ulaşma imkanına sahipsiniz.
GÖRSEL İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI olarak İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIMI konusunda var olan sorularınızı sorabilir,merak ettiğiniz konuları bize ücretsiz olarak danışabilirsiniz
İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI AİLESİ olarak size hizmet emekten onur ve gurur duyarız.
İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIMINDA AKLA GELEN GÜVENİLİR TEK FİRMA:

GÖRSEL İKİNCİ EL SPOT EŞYA DÜNYASI
Bursa ikinci el eşya pazarı nerede 
Bursa eski eşya pazarı neresi 
Bursa spot eşya pazarı telefon numaraları 
Bursa spotçular çarşısı adresi
Bursa bit pazarı dükkanları telefonları

 GÖRSEL SPOT EŞYA ve İKİNCİ EL EŞYA bursa
bat bit pazarında sahibinden yeni eşya ve ikinci el eşya alım satım yapanlar 
Ev eşyaları; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, televizyon, vb...
Endüstriyel mutfak malzemeleri; cafe, pastane, pastahane, lokanta, market, restoran, tekel bayi, büfe, fast-food, kebapçı, tostçu, simit poğaça börek dükkanları, vb...
Her türlü ürünlerin alımını satımını yerinizden nakit olarak alım yapıyoruz...

Sizin için Seçtiklerimiz