Spot Yeni Ev Eşyaları Alım Satım Yapan Nakit Alan Yerler

spotbursa, 

spotçubursa, 

spotçularbursa, 

spotçularçarşısıbursada, 

SPOT YENİ ürünler, spot yeni ve ikinci el az kullanılmış olarak sahibinden alım satım yapanlar bursa'da. 

2.EL ürünleri almanızı sizlere tavsiye ederiz. Bunun en önemli sebeblerinden biri şudur; ARÇELİK BEKO ALTUS servislerinin gerek arıza durumunda gerekse yedek parça tedarik durumunda Türkiye genelinde hızlı ve ücret uygunluğu hususunda sizlere tavsiye mahiyetinde diğer markalı ürünlere oranla uygunluğu konusunda önerimizdir. 

GÖRSEL spotspotçular bursa ile ilgili görsel sonucubursa

 Hayatımızda vazgeçilmez bir parça olmuş, beyaz eşyaları, elektronik eşyaları kutusunda veya kutusundan çıkmış olsun kullanılmamış spot yeni olarak alım satım bursa ilinde uzun yıllardır profesyonel uzman kadromuzla yapmaktayız. yeni model beyaz eşya, elektronik eşya, spot alım satım yapanların telefonu Bursa. 

   Spot Eşya Mağalarındaki ürünler; İnsanların arasında çok çok karıştırılan  kavramlardan olan spot eşya kavramıdır. Kimileri spot eşyayı 2.el eşya ile karıştırmakta, kimileri defolu eşya ile aynı eşyalar olduğunu anlamaktadır.

   Spot Eşya Mağazalarda, yetkili satıcının bir çok nedenden dolayı elindeki ürünleri piyasa fiyatının altında bir fiyata piyasaya sürmesidir. Spot Piyasaya gelen ürün normal bayide satılan fiyatın altında satılmaktadır.

   Spot Konusu tanımladığım üzere kolay anlaşılabilecek bir konu olmadığı için sizlere örnekle açıklama yapmak istiyorum. Örnek olarak A marka bir Beyaz Esya Bayisi aylık bir satış kotası yakalamak zorundadır. Bayilk sözleşmesi gereği çalıştığı markanın çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, televizyon ... aylık yada yıllık olarak yaptığı anlaşma miktarı kadar firmadan almak zorundadır.. Almış olduğu  bu ürünleri tüketerek satmak ve para kazanmak zorundadır. Ekonomik ve mevsimsel krizlerden dolayı her zaman bu ürünler satamaz ve ürünlerini tüketemez. Bu gibi sebeplerden dolayı bayiler Spot Piyasada malları satarlar (sattığı fiyatın çok altında bir fiyata).

   Spot ürünlerin 2.El Ürünlerden Farkı;

  • Spot ürünler yeni hiç kullanılmamış kutuda paketi açılmamış ürünlerdir (bazen teşhir vitrin ürünleri açık ambalaj olabiliyorlardır. 
  • Spot ürünler garantileri başlamamış ürünlerdir. İkinci el ürünler ise garantisi başlamış yada bitmiş ürünlerdir..

Sizin için Seçtiklerimiz